facebook

„Przeprowadzamy kompleksowo”

Największą zaletą naszych usług jest kompleksowość.

Nasi klienci w trudnych momentach przeprowadzki nie muszą pamiętać o szczegółach.

Nasz szeroki wachlarz usług umożliwi zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Przeprowadzki

Oferujemy profesjonalne przeprowadzki mieszkań, biur, firm, instytucji. Działamy nie tylko na terenie Krakowa i Małopolski, ale również na obszarze całego kraju i zagranicą. Realizujemy zarówno proste, szybkie zlecenia jak również złożone projekty wymagające dużego doświadczenia i odpowiedniego przygotowania. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie wykorzystując naszą fachową wiedzę.

Transport

Nasze zaplecze transportowe umożliwia przewóz mienia naszych klientów na terenie całego kraju i zagranicą. Znakomita znajomość Krakowa i okolic pozwala nam na przewóz mienia możliwie najkrótszą drogą i w najszybszym czasie. Dysponujemy sprzętem, dzięki któremu możemy bezpiecznie przewozić różnorodny asortyment naszych klientów.

Utylizacja

Często podczas przeprowadzki okazuje się że, część przedmiotów, mebli, akcesoriów jest niepotrzebna. Klienci często nie wiedzą w jaki sposób się ich pozbyć. W tym momencie z pomocą idzie nasze doświadczenie w utylizacji niechcianych i zbędnych przedmiotów. Klient nie musi się więc martwić co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami.

Rozładunek Kontenerów

Pomagamy naszym klientom korzystającym z transportu morskiego. Zajmujemy się rozładunkiem mienia przewożonego w kontenerach. Mamy w tym kierunku duże doświadczenie i wiemy dokładnie jak to zrobić.

Wiadomość nie została wysłana. Proszę wypełnić wszystkie pola.

Szybki Kontakt31-540 Kraków
Rzeźnicza 3/14
tel. 12 311 78 03
kom. 509 178 623
[email protected]
Orły Transportu 2018
realizacja: Świeże Pomysły